22 100 64 46 biuro@adresifirma.pl

Rejestracja spółek / działalności

Rejestracja nowej spółki już od 499 zł netto miesięcznie.

W związku z rosnącymi potrzebami naszych Klientów i chęcią zapewnienia kompleksowej obsługi, zapewniamy naszym Klientom usługi kompleksowej rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, w bardzo dobrej cenie. Wprowadzenie tej usługi do oferty to chęć sprostania oczekiwaniom naszych Klientów. W sposób ciągły rozwijamy i wprowadzamy coraz nowsze, zaawansowane oraz kompleksowe usługi.
W ramach świadczonych usług proponujemy rejestrację nowych spółek lub zakup już istniejących.

REJESTRACJA NOWEJ SPÓŁKI już od 499 zł netto.
Do rejestracji spółki, niezbędne jest przygotowanie odpowiedniej umowy spółki. Umowa spółki to najważniejszy dokument, który normuje zasady działania spółki. Dobrze skonfigurowana umowa spółki może ma istotne znaczenie na jej dalsze funkcjonowanie. Powołanie samej spółki, to najważniejszy moment, w którym należy pamiętać o nabywanej odpowiedzialności, konsekwencjach prawnych i osobowych, a także o ochronie własnych interesów na długie lata. Prawidłowe wypełnienie formularzy rejestrowych oraz właściwa konfiguracja spółki znacznie skraca czas oczekiwania na jej zarejestrowanie. Dzięki Adres i Firma w Warszawie, założenie nowej spółki jest łatwiejsze i szybsze.

ZAKUP DZIAŁAJĄCEJ SPÓŁKI już od 999 zł netto.
1. Ustalamy szczegóły dotyczące oczekiwań Klienta.
2. Określamy warunki sprzedaży, zakresu zmian w gotowej spółce.
3. Przekazanie niezbędnych dokumentów i potrzebnych danych osobowych.
4. Umówienie terminu zakupu u notariusza lub przygotowanie dokumentów w S24.
5. Finalizacja zakupu.

Nasza usługa to coś więcej niż wirtualne biuro. To współpraca z ludźmi kreatywnymi, pomysłowymi, przedsiębiorczymi, posiadającymi wizję oraz pasję do rozwoju biznesu. Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego wybierając nas masz gwarancję pomocy.

Masz pytania ? Zadzwoń !
22 100 64 46