22 100 64 46 / 501 93 22 22 wirtualnebiuro@servicescenter.pl

Księgowość

Wirtualne Biuro już od 29 zł netto miesięcznie.

W związku z rosnącymi potrzebami naszych Klientów i chęcią zapewnienia kompleksowej obsługi, dzięki współpracy z biurem rachunkowym Pomysłowi Księgowi, zapewniamy naszym Klientom usługi kompleksowej obsługi księgowej, w bardzo dobrej cenie. Wprowadzenie do oferty usług księgowych, to odpowiedzi na sugestie i oczekiwania naszych Klientów. W sposób ciągły rozwijamy i wprowadzamy coraz nowsze, zaawansowane oraz kompleksowe usługi. W Services Center łączymy standardową obsługę księgową z usługami księgowości zdalnej (internetowej). W zakresie usług księgowych, zajmujemy się obsługą wszystkich form działalności gospodarczych, od jednoosobowych działalności po spółki akcyjne.

Dla naszych Klientów mamy bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Więcej szczegółów dotyczących obsługi księgowej  na www.pomyslowiksiegowi.pl

Nasza usługa to coś więcej niż wirtualne biuro. To współpraca z ludźmi kreatywnymi, pomysłowymi, przedsiębiorczymi, posiadającymi wizję oraz pasję do rozwoju biznesu. Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego wybierając nas masz gwarancję pomocy.

Masz pytania ? Zadzwoń !
22 100 64 46 / 501 93 22 22