22 100 64 46 biuro@adresifirma.pl

Doradztwo biznesowe

Wirtualne Biuro już już od 29 zł netto miesięcznie.

Co dalej po założeniu firmy? Poprowadzimy księgowość Twojej firmy. Ty zajmujesz się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, a my Twoją księgowością, wszelkimi formalnościami z nią związanymi oraz kontaktem z ZUS i Urzędem Skarbowym.

Nie wiesz jaką formę opodatkowania dla swojego biznesu wybrać?
Dla przyszłego przedsiębiorcy początek jest najtrudniejszy, ponieważ sporządzanie biznesplanu, trudne decyzje i zbieranie kapitału to jednak nie wszystko na co natkniesz się na początku swojej przygody z własnym biznesem – zostaje kwestia wybrania odpowiedniej formy opodatkowania co początkowo nie jest takie oczywiste.

Wybranie odpowiedniej formy opodatkowania jest bardzo ważne i do każdego biznesu jest indywidualnie dobierane biorąc pod uwagę czynniki takie jak szacowany przychód lub dochód, charakterystykę przedsiębiorstwa

Nasza usługa to coś więcej niż wirtualne biuro. To współpraca z ludźmi kreatywnymi, pomysłowymi, przedsiębiorczymi, posiadającymi wizję oraz pasję do rozwoju biznesu. Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego wybierając nas masz gwarancję pomocy.

Masz pytania ? Zadzwoń !
22 100 64 46 / 501 93 22 22