22 100 64 46 / 501 93 22 22 wirtualnebiuro@servicescenter.pl

Cennik

Wirtualne Biuro już od 29 zł netto miesięcznie.

Wirtualne biuro Services Center to miejsce gdzie można wpisać w CEDIG adres firmy, lub w KRS adres rejestrowy. Pozwala to na oddzielenie pracy od prywatnego życia, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów prowadzenia biura. Prowadzenie biura/siedziby firmy rodzi konieczność wynajmu powierzchni biurowej, a decydując na skorzystanie z wirtualnego biura ten wydatek miesięczny spada z kilku tysięcy złotych do abonamentu, który zaczyna się od 29 zł miesięcznie. Dzięki temu przedsiębiorca może zaoszczędzić dużą kwotę, a spotkania biznesowe może przeprowadzać w sali konferencyjnej. Na wybrany przez Klienta adres przesyłana jest wszelka korespondencja adresowana do Klienta, która po odebraniu zostanie zeskanowana, zarchiwizowana i załączona do systemu online z informacją tego samego dnia lub wysłana w formacie PDF  na adres e-mail Klienta. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas.

Pakiet wirtualnego biura obejmuje usługi:

– numer faksu bez dodatkowych opłat
– adres rejestrowy bez dodatkowych opłat
– odbieranie wszelkiej korespondencji bez limitu
– skanowanie korespondencji bez limitu
– przesyłanie korespondencji na adres e-mail klienta bez limitu

Nasza oferta umożliwia posiadanie zarchiwizowanej korespondencji przedsiębiorstwa w formacie PDF oraz w wersji papierowej.

Wymienione usługi wchodzą w zakres podstawowego abonamentu. W przeciwieństwie do innych firm nie pobieramy za nie dodatkowych opłat. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz Klient może się skupić się na rozwoju biznesu, a także zachować komfort w zakresie ponoszenia stałych kosztów prowadzenia działalności.

Dodatkowo oferujemy możliwość wynajęcia sali konferencyjnej w cenie 29 zł netto za godzinę, gdzie w komfortowych warunkach można odbyć spotkanie biznesowe – to wygodne rozwiązanie, bez ponoszenia kosztów rzędu kilku tysięcy miesięcznie za biuro, przy jednoczesnym posiadaniu miejsca spotkań z klientami, minimalizując koszty i maksymalizując opłacalność. W zakresie usługi otrzymują Państwo:

– dostęp do drukarki bez dodatkowych opłat
– dostęp do internetu bez dodatkowych opłat
– wodę butelkowaną bez dodatkowych opłat

Zależy nam na Państwa komforcie pracy, dlatego w przypadku pytań lub pojawienia się nieoczekiwanych sytuacji służymy radą oraz pomocą. Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany zespół profesjonalistów specjalizujących się w prawie podatkowym, cywilnym i doradztwie biznesowym. Dołączając do nas masz gwarancję wsparcia oraz rozwoju w przyjaznej atmosferze – razem z nami buduj swoją przyszłość.

Nasza usługa to coś więcej niż wirtualne biuro. To współpraca z ludźmi kreatywnymi, pomysłowymi, przedsiębiorczymi, posiadającymi wizję oraz pasję do rozwoju biznesu. Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego wybierając nas masz gwarancję pomocy.

Masz pytania ? Zadzwoń !
22 100 64 46 / 501 93 22 22