22 100 64 46 biuro@adresifirma.pl

Cennik

Wirtualne Biuro już od 29 zł netto miesięcznie.

Wirtualne biuro Adres i Firma w Warszawie to miejsce, gdzie można skorzystać z kompleksowej obsługi administracyjno-biurowej lub skorzystać z adresu rejestrowego dla swojej firmy w CEDIG lub KRS. Umieszczenie siedziby swojego przedsiębiorstwa u nas, pozwala na oddzielenie pracy od prywatnego życia, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów prowadzenia biura. Posiadanie  biura będącego siedzibą firmy, rodzi konieczność wynajmu powierzchni biurowej oraz posiadanie pracownika administracyjnego do obsługi korespondencji. Decydując się na skorzystanie z wirtualnego biura Adres i Firma w Warszawie, ten wydatek spada z kilku tysięcy złotych, do abonamentu który zaczyna się od 29 zł miesięcznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przedsiębiorca może zaoszczędzić bardzo dużą kwotę, mając jednocześnie zapewnioną obsługę korespondencji. W razie konieczności, jest również możliwość spotkania biznesowego w sali konferencyjnej. Odebrana korespondencja po odebraniu zostanie zeskanowana, zarchiwizowana i załączona do systemu online, z informacją tego samego dnia dla klienta. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas.

Pakiet wirtualnego biura, w zależności od zakresu usług, obejmuje:

– adres rejestrowy;
– odbieranie korespondencji bez limitu;
– skanowanie korespondencji bez limitu;
– załączanie skanów dokumentów do systemu

 

Nasza oferta umożliwia posiadanie zarchiwizowanej korespondencji przedsiębiorstwa w formie elektronicznej oraz w wersji papierowej.

Dodatkowo oferujemy możliwość wynajęcia sali konferencyjnej w cenie 49 zł netto za godzinę, gdzie w komfortowych warunkach można odbyć spotkanie biznesowe. Jest to wygodne rozwiązanie, bez konieczności ponoszenia kosztów rzędu kilku tysięcy miesięcznie za biuro, przy jednoczesnym posiadaniu miejsca spotkań z kontrahentami, minimalizując koszty i maksymalizując opłacalność. W zakresie usługi otrzymują Państwo:
– dostęp do internetu bez dodatkowych opłat
– wodę niegazowaną bez dodatkowych opłat

Zależy nam na Państwa komforcie pracy, dlatego w przypadku pytań lub pojawienia się nieoczekiwanych sytuacji służymy radą oraz pomocą. Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany zespół profesjonalistów specjalizujących się w prawie podatkowym, cywilnym i doradztwie biznesowym. Dołączając do nas masz gwarancję wsparcia oraz rozwoju w przyjaznej atmosferze – razem z nami buduj swoją przyszłość.

Nasza usługa to coś więcej niż wirtualne biuro. To współpraca z ludźmi kreatywnymi, pomysłowymi, przedsiębiorczymi, posiadającymi wizję oraz pasję do rozwoju biznesu. Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego wybierając nas masz gwarancję pomocy.

Masz pytania ? Zadzwoń !
22 100 64 46